Kolmandad WSA Maailmameistrivõistlused

Uskumatu, aga tõsi, juba kolmandad maailmameistrivõistlused on meil selja taga. Aeg veidi mõtiskleda saavutuste üle ja jagada reisimuljeid. 🥰 Kes lugeda ei viitsi, siis Hardi rääkis sarnastel teemadel ka Tre Raadios, mis järelkuulatav siin.

Read more »

Ise Archiga võistlemas DS1 RNB W

Üldiselt võistleb kuivamaa võistlustel härra Husk ehk Archi koos peremehe Hardi Riisiga ühe koera tõukeratta klassis. Kuna 2 nädalat enne võistlust ründas lahtine koer trennis Archit ja koerte rüseluse käigus sai Hardi hammustada nii, et tulemuseks sõrmeluu murd, siis edasise treenimise ja Balto Sügiskross pidin ise kavasse võtma. Teadsin, et rada tuleb füüsiliselt raske - suured tõusud ja laskumised.  

Read more »

Meie teine tööliini husky

Tahan Alaska malamuudiga näitustel käia. Malamuudid on nii armsad, tahan kindlasti ühte kutsikat Luise pesakonnast endale jätta. Mul ükskõik, et malamuudid kiires tempos ei jookse. Üks aasta hiljem ...

Read more »

Paaritusreisist Poola

Eelmine blogipostitus lõppes sellega, et olin saanud veterinaarilt teate, et järgmise päeva jooksul tuleks Luiset kindlasti paaritada. Peast käis läbi sada mõtet ja paraku mitte just positiivsed, sest ma pidasin esimese mõttena ikka väga vähe tõenäoliseks, et saame tehtud koroonatestid, kätte tulemused, kõik korraldatud ja õigeks ajaks veel kohale. Seis tundus nutune. 😥

Read more »

Kellele ja miks veokoerasport?

Kui Luise võtsime olime 100% malamuudiusku. Veokoeraspordiga tutvudes arvasime, et jääme Alaska malamuudi tõule truuks, aga nüüdseks on lisandunud meie perre üks üliaktiivne ning  suure spordipotentsiaaliga tööliini Siberi husky Archi. Luise esimene võistlus meie vastavastatud spordis oli 2019. a talvel suusaveos ja edasi jätkas rattaveos. 

Read more »