AGIRREGOIKOA ARCHIBALD

Missugune koer on ARchi?

Agirregoikoa Archibald hüüdnimega Archi on Eesti kennelist pärit. Ta on tõeline töökoer. Archi saab väga hästi läbi pere teise koera Alaska malamuudi Luisega. Teiste koertega suhtluses on ta nii aktiivne, et see ei pruugi kõikidele koertele sobida.
Talle meeldib üle kõige joosta ja tõmmata. Sport on tema jaoks esmatähtis! Ta jookseb tõukeratta ees vanuses 1a 1 kuu keskmiselt 4km distantsil 24 km/h. Pärast trenni on ta üsna rahulik, aga võrreldes Luisega siiski aktiivne. Hetkel on ta noorukieas ning seega alles kujunemisjärgus. Vabal ajal naudib ta pereselti ning nõuab sügamist.
Archi on väga häälekas ja ta annab endast alati märku, kui midagi soovib või millegagi rahul pole. Kahe juhtkoera järeltulijana on tal ka väga hea pea ning õpib kõike lennult. 
Karva on ta siiani ainult korra vahetanud, muidu karva ei aja ning hooldus lihtne. 
Kui trennis tõmbab ta tõukeratast või jalgratast, siis jalutuskäikudel on ta rahulik ja nuusib meelsasti ringi. Selle saavutamiseks tuli teda õpetada, sest muidu roomas ta ainult edasi. 
Talle meeldib kaevata ning seetõttu tegime ka aeda lisaks aediku. Archi on hetkel üliaktiivne noorkoer, kes armastab üle kõige joosta ja inimeste tähelepanu.
Tööliini husky sobib ainult aktiivsesse perre ja eramajja, kus on suur aed, et end vahepeal joostes maha laadida.
Muudetud 22.04.2021

Archi koos isa Figoga rakendis

Archi on võetud töötavate Siberi huskyde kennelist Agirregoikoa

Rohkem pilte ja videosid näeb meie Instagrami lehelt @luisemuut